The Blog

İçerik

BAŞKAN İDDİALARI NEDEN YALANLAMIYOR?

Lütfen hediye etmek istediğiniz bilet türü ve adedini seçiniz.

Belediyeye harcadık deseler, şahsi hesaba yatan bu para sisteme nasıl aktarıldı.Belediyeye harcanmadıysa kim, nereye harcadı? Peki ya ihaleler,Yozgat Belediyesi böyle mi ihale yapıyor? İhaleden önce şahsi hesaplara para alıp, ihaleyi sana veririz sözü vermek ne demek? Doğan, “Biz Akhisar belediyesinin imkanlarını kullanmayacağız.

Hiçbir zaman insanları tehdit edip yanımıza çekmeyeceğiz. İnsanların yüzüne gülüp arkasından iş çevirmeyeceğiz. Biz seçimden seçime hizmet etmeyeceğiz.

Aradığınız kelimeyi yazın ve entera basın, kapatmak için esc butonuna tıklayın. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa sebze ve meyve hali ile Manisa Şehirlerarası Otobüs Terminaline ziyarette bulundu. Başkan Ergün’e ziyaretlerinde MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Manisa Pazarcılar Odası Başkanı Destan Bulgay eşlik etti. İlk olarak sebze haline giden Başkan Ergün, hal esnafına hayırlı işler diledi.

Para çekme işleminizin başarılı bir şekilde gerçekleşmemesi halinde ilgili tutar yeniden Nesine.com üyelik hesabınıza aktarılacaktır. Bu durumda tekrar para çekme talebinde bulunabilirsiniz. İptal işleminiz tamamlandığında üyeliğinizde kayıtlı olan E-posta ve GSM numaranız üzerinden sizi bilgilendireceğiz. Projeyi değerlendirmek için belediye meclisinde grubu olan bir siyasi parti üyeleri belediyeden projeyi talep etmişler fakat proje kendilerine 6 aydır verilmemiştir. Buda projede saklanacak neler var sorusunu akıllara getirmektedir.

Bankalardan faizsiz kredi kampanyası : Hangi banka sıfır faizle ne kadar kredi veriyor?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin. İçişler Bakanı Ali Yerlikaya, soruşturmanın detaylarını sosyal medya platformu X üzerinden duyurdu. Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Şirket, önümüzdeki günlerde bedelli tarihini belirleyerek kamuoyu ile paylaşacağını bildirdi. Bu gelişme, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş.’nin stratejik büyüme ve genişleme adımlarına ilişkin önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

  • Bugün ülke ihracatının yüzde 50’sinin İstanbul’da yapıldığını ve Şubat ayında rekor kırdığımızı söylüyoruz ama bir taraftan da bu üretimi ne kadar sağlam yapılar içerisinde yapıyoruz, bu da tartışılır” ifadelerini kullandı.
  • Biz algı operasyonları yapmayacağız.
  • Hediye etme işlemi tamamlandıktan (satın alma işlemi gerçekleştikten) sonra hediye kod (biletler), iptal edilemez.
  • Bugün ‘150 bin TL maaş ile birine iş vereceğim’ desen herhalde buradan Beylikdüzü’ne kadar kuyruk olur.
  • Bu gelişme, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş.’nin stratejik büyüme ve genişleme adımlarına ilişkin önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.
  • Yozgat İl Müftülüğü bünyesinde görevli kadın ve erkek vaiz ile din işleri uzmanlarının görev yaptığı hatta günde bin 500 çağrı ulaşıyor.

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç ile de bir araya gelen Başkan Ergün, geride kalan 15 yılda 1060 dev projeyi hayata geçirdiklerini belirtti. Başkan Ergün, yeni dönemde yapılacak olan projeler hakkında da bilgiler aktardı. Vatandaşlar ve esnaflar büyük ilgi gösterdikleri Başkan Cengiz Ergün’e sık sık çiçek takdiminde bulundu. Bu borcun içerisine belediyenin %100 iştiraki olan EBUAŞ’ın borcu ve Japon para birimi olan Yen ile ihale edilen altyapı borcu da dâhil değildir.

Rantçı bir belediyecilik peşinde olmayacağız. Seçimde her şey mübahtır zihniyetiyle gitmeyeceğiz. Biz algı operasyonları yapmayacağız. Söz verdiğimizi söz verdiğimiz zaman yapacağız. Biz gerçekten gönülden hizmet için bu yola çıktık. Tek hedefimiz Akhisar ve mahallelerine dürüstçe ve eşit hizmet etmek, ben bu sağduyulu her şeyi gören halkın tamamıyla yanımızda olduğundan eminim.

VBT Yazılım’dan (VBTYZ) yönetim kurulunda değişiklik

Bu da bizi gerçekten ziyadesiyle mutlu etti. Ülkenin ihracatının artması, ülkenin istihdamının artması, şehir adına da önemli” diye konuştu. Fiilen bulunmayan ve kullanılması mümkün olmayan bu binalar (konut ve iş yeri) için vergi hesaplanması ve talep edilmesi vatandaşa yapılan bir zülümdür.

Cep Telefonunuzu Doğrulayın

Eski başkan Mücahit Yanılmaz Elazığ Belediyesine Zafran Mahallesi’nde yüzlerce dönüm imarlı arsa ve 70 dönüm parseli yapılmış mezarlık alanı bırakmıştır. Aslında bu arsaların satışından gelen para eski dönemden Elazığ Belediyesine bırakılmış 458 milyon 816 bin 726 liralık borcu sıfırlamaya yeterlidir. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, hal esnafı ve otogar esnafı ile bir araya geldi\. Poker ve blackjack masalarında şansını dene teknoguvenliksistemleri.com\. Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Cengiz Ergün, yeni dönem projeleriyle ilgili bilgiler verdi. İddialara göre; Elazığ Belediyesinin sosyal sorumluluk projesi diye iddialı bir şekilde vizyona koyduğu Batı Prestij villaları sadece zengini ucuza villa sahibi yapma projesinden başka bir şey değildir. İstanbul’da sadece meskenlerin değil, ticaret ve sanayi tesislerinin de deprem riski altında bulunduğunu hatırlatan Kurum, “İstanbul’da yaşamak artık birçok insanı düşündürüyor.

Siirt’te Sağlık Çalışanları 14 Mart Tıp Bayramı Günüde Bir Araya Geldi

Hiçbir vatandaşımızı sahneden aşağıya atmayacağız. Sadece objektiflere gülen değil, her zaman gülen bir başkan olacağız. Biz 7’den 77’ye tüm Akhisar’ın başkanı olacağız. Geçtiğimiz gün Elazığ kamuoyuna yansıyan bilgilere göre Elazığ Belediyesi’nin 5 milyar lira civarında borcu olduğu konusu gündeme geldi. Nesine.com’dan e-posta alabilmeniz için, kullanmak istediğiniz e-posta adresinizi girerek lütfen e-posta doğrulama işlemini tamamlayınız.

Belediye başkanıysam 5 yıl sonra şunları yapacağım diyorsam, demek ki hiçbir şey yapmamışımdır. Hala yapacaklarım var diyorsam demek ki çalışmıyorumdur. Fakat bugün belediyenin artan borçları, %100 iştiraki olan EBUAŞ’nin borcu ve yabancı para birimiyle ihale edilen alt yapı borçlarıyla birlikte borcun 3 Milyar TL yani eski para ile 3 Katrilyon olduğu iddia edilmektedir. Ayrıca Elazığ Belediyesi elektrik borcunu ödeyemediği için belediye meclisinden 170 milyon TL özel bankalardan kredi çekme izni almıştır. Eğer iddialar doğru ise Elazığ Belediyesi için tehlike çanları çalmaktadır.

Büyükşehir İle 2 İlçe Belediyesi Vergiyi Silmedi, Bir de Yeni Borç Çıkardı

Akhisar Belediyesi’nin personellerini kullanmayacağız. Şimdi neysek 5 sene sonrada o olacağız. Projelerimizi açıklamaktan korkar olduk.

Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanınızın ön yüzünde bulunan seri numaranızı, ilgili alana eksiksiz ve doğru bir şekilde yazmalısınız. Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanınızın ön yüzünde bulunan seri ve numaranızı, ilgili alana eksiksiz ve doğru bir şekilde yazmalısınız. Hediye etme işlemi tamamlandıktan (satın alma işlemi gerçekleştikten) sonra hediye kod (biletler), iptal edilemez. Biz gittiğimiz yerlerde gittiğimiz mahallelerde bire bir o bölgenin halkıyla bize gönülden destek veren insanlarla kucaklaşıyoruz. Körler sağırlar birbirini ağırlar misali kendi anlattığımızı kendimiz dinlemiyoruz. Taşıma suyu ile değirmen döndürmüyoruz.

Bugün ülke ihracatının yüzde 50’sinin İstanbul’da yapıldığını ve Şubat ayında rekor kırdığımızı söylüyoruz ama bir taraftan da bu üretimi ne kadar sağlam yapılar içerisinde yapıyoruz, bu da tartışılır” ifadelerini kullandı. Hattı arayanlardan zaman zaman ilginç sorularla da karşılaştıklarını belirten Müftü Gülden, “Ramazan ayı geldiğinde özellikle orucu bozan ve bozmayan durumlar üzerinde konular üzerinde duruluyor. Bunun dışında sakız orucu bozar mı, kan vermek ya da burun ve kulak spreyi gibi sorular da Alo 190 Fetva Hattımıza sorulmak suretiyle arkadaşlarımız tarafından cevaplanıyor.

Biz paylaştıktan hemen bir gün sonra kendilerinin projeleri gibi paylaşıyorlar. Soruyorum şimdi 5 yıldır niye yapılmadı. Biz her zaman dürüst, ilkeli, seviyeli siyasetten yanayız.

Başkan Ergün Hal Esnafı ve Terminal esnafı ile buluştu

Kent Lokantaları ile ilgili konuşan Kurum, “11 tane lokantayı açmayı hizmet gören bir anlayış var. İddia ediyorum, ben 2 ayda İstanbul’un 964 mahallesinde lokanta açarım. Biz olayın bütünlüğüne ve sürdürülebilirliğine, kalıcı desteklere bakıyoruz. İstanbul’u gençlere umut olacak altyapıya ulaştırmamız lazım.

Sizin bir operatör ihtiyacınız var diyelim. Bugün ‘150 bin TL maaş ile birine iş vereceğim’ desen herhalde buradan Beylikdüzü’ne kadar kuyruk olur. Bunu yapabilmek zor bir şey değil. Mesela gaz altı kaynağı elemanı eksik.

Bir taraftan deprem riskiyle karşı karşıyayız. Şehir olası depremlere ne kadar hazır? Bugün baktığınızda 7,5 milyon bağımsız bölüm var. Bunların 6 milyonu konut ama bir buçuk milyonu da ticari ve sınai ünite.

Hattı arayanlar zaman zamanda sakız çiğnemek, burun spreyi kullanmak ve kan aldırmak orucu bozar mı? Ve sahurda ezan bitene kadar yemek yenilir mi gibi ilginç soruları görevlilere yöneltiyorlar. Talebiniz devam ediyor ise, hizmet standartlarımızı geliştirmek adına iptal nedeninizi buradan iletebilirsiniz. Bilet hediye etmek istediğiniz kişi 18 yaşını doldurmuş olmalıdır.